Polityka prywatności

Informacje o użytkowniku

Podczas przeglądania stron użytkownik może zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych. Użytkownik jest proszony tylko o te dane które są niezbędne do zakończenia danej czynności. Obowiązkowe dane są odpowiednio oznaczone - ich nie podanie może przerwać czynność. Użytkownik korzystając ze strony i przekazując świadomie i dobrowolnie swoje dane osobowe wyraża zgodę naich gromadzenie i wykorzystywanie zgodnie z powyższą polityką przez firme ND Tomasz Matras. Użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzupełniania, aktualizacji lub usunięcia danych osobowych, które nam przekazał, jeśli są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Zmiany w swoich danych użytkownik może dokonać korzystając ze swojej skrzynki e-mail wysyłając wiadomość na adres:

tomasz.matras@developerweb.pl

Pliki tymczasowe

Pliki cookies wykorzystywane są w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej. Są one zapisywane na urządzeniu końcowym użytkownika. Ta strona nie wymaga akceptacji ciasteczek, jednak ich akceptacja pozwoli w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu. W każdej chwili użytkownik może zmienić w swojej przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookie, w tym również je zablokować,niemniej w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu. Sposób blokowania lub kasowania tych plików różni się w zależności od używanej przeglądarki internetowej. Więcej informacji o tym ustawieniu można znaleźć na stornie internetowej producenta Twojej przeglądarki.

Pozostałe informacje

Właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każda zmiana powyższej polityki będzie opublikowana na stronie www.tomaszmatras.pl/rodo. Internauta odwiedzający stronę www.tomaszmatras.pl, akceptuje powyższą politykę. Użytkownik, który nie akceptuje warunków powyższej polityki zobowiązany jest do powstrzymania się od przeglądania stron serwisu.